Logo
Agris
Demonstrační stránka (název firmy)
Domovská stránka
 
Přihlášení
Uživatelské jméno:
Heslo:

Poradenské a informační středisko AGRIS při České zemědělské univerzitě v Praze Vám nabízí zpracování prezentační stránky Vašeho podniku s možností průběžné aktualizace, zadáváním zpráv a možností inzerce. Tato nabídka může být dalším krokem k využití internetových technologií ve Vašem podnikání.

Prezentace podniku na Internetu patří v současné době k základním komunikačním nástrojům podniku s jeho partnery. Tuto možnost nesplňují často nabízené statické WWW stránky, jejichž aktualizace je poměrně pracná a vyžaduje určité odborné znalosti. Naše nabídka dynamických WWW stránek Vám umožní prezentovat Váš podnik, včetně aktuálních zpráv přímo z Vaší kanceláře bez znalosti programování. Aktualizace probíhá prostřednictvím jednoduchých formulářů dostupných po zadání uživatelského jména a hesla. Způsob aktualizace stránek si můžete vyzkoušet zadáním jména demo a hesla demo. Změny které takto provedete nebudou uloženy.

Cena za zřízení a provoz po celý rok 2004 je 2900 Kč (pro držitele kuponu 990 Kč).

Postup zřízení:

  1. Objednejte si zřízení prezentačních WWW stránek (e-mail: agris@pef.czu.cz, tel.,fax: 02 / 2438 2280).
  2. Obdržíte formulář pro zadání základních informací (poslouží pro prvotní vytvoření Vaší prezentace) a informace o způsobu úhrady.
  3. Po obdržení podkladových informací a platby bude vytvořena Vaše prezentační stránka.
  4. Obdržíte adresu Vaší WWW stránky a uživatelské jméno s heslem pro aktualizaci informací.

Struktura nabízené prezentační stránky Vašeho podniku (je shodná s touto prezentací):

  1. Logo a název podniku v záhlaví první stránky
  2. Základní informace o podniku na první stránce (viz. tento text) s možností vkládání fotografií
  3. Spojení na Vaši firmu je uvedeno v rubrice "Kontakty".
  4. V rubrice "Aktuality" můžete zařazovat libovolné textové informace dle Vaší potřeby
  5. V rubrice "Nabídka/Poptávka" můžete inzerovat, v případě zájmu o tuto službu budou Vaše nabídky zároveň zveřejněny v agrárním portálu AGRIS.

Ukázka konkrétních stránek zemědělských podniků zpracovaných námi nabízenou technologií: http://web.agris.cz/berry a http://web.agris.cz/ceskaosiva